slidebg1
slidebg1
slidebg1
slidebg1

Çözüm Ürettiklerimiz;

 • Avukatlar
 • Dernekler
 • Danışmanlar
 • Yapı Firmaları
 • Mimarlar
 • Doktorlar
 • İşletmeler
 • Uzmanlar
 • İnşaat Firmaları
 • Mühendisler
 • Turizm Otel
 • Turizm Acenta
 • Turizm Taşıma
 • Üreticiler
 • Toptancılar
 • Hizmet Verenler
 • Ajanslar
 • Matbaalar
 • Eğitim-Öğretim

01 Avukatlar - Mali Müşavirler

Hukuk, Hukuksal Anlaşmalar, Muhasabe, Mali, Finansal Yatırım gibi konularda danışmanlık yapan profesyoneller için hazırladığımız web siteleri ile müşterilerimiz yaptıkları işleri ve hizmetlerini anlatabilmekteler.

02 Dernekler ve STK'lar

Sivil Toplum Kurumları, Vakıflar ve Dernekler web siteleri üzerinden bütün faaliyetlerini, etkinlik planlarını, kurum olarak görev ve çalışmalarını kendilerini destekleyen veya destekleyecek olan kurum ve kuruluşlara anlatabilmekteler.

03 Danışmanlar ve Uzmanlar

Gayrimenkul ve Menkul Yatırımlar Danışmanları, Yaşam Koçu ve Kişisel Gelişim Danışmanları, Diyet, Spor ve kendi ilgili konularında danışmanlık yapan profesyoneller için hazırladığımız web siteleri ile müşterilerilerine uzmanlıklarını anlatabilmekteler.

04 İnşaat ve Yapı Firmaları

Konut, Yol, Baraj, Santral, Tesis ve Komleks gibi kapsamlı çalışmalar ile Tadilat, geliştirme, düzenleme, yenileme gibi çalışmalar yapan işletmeler için hazırladığımız web siteleri ile yaptıkları projeler, biten projeler ve verdikleri hizmetlerini anlatabilmekteler.

05 Mimarlar ve Mühendisler

Mimarlar ve Mühendisler yaptıkları ve yapacak oldukları projelerini sanal ortamda anlatabilmeleri için hazırladığımız web siteleri ile müşterilerilerine uzmanlıklarını anlatabilmekteler.

06 Üreticiler ve Toptancılar

Üreticiler ve Toptancılar ürettikleri ürünleri, verdikleri hizmetleri, satışa sundukları malzemelerini sanal ortamda anlatabilmeleri için hazırladığımız web siteleri ile müşterilerilerine uzmanlıklarını anlatabilmekteler.

07 Taşıma ve Seyahat Firmaları

Taşıma ve Seyahat Firmaları yolcu taşııma, tur satışları, kiralamalar ve diğer verdikleri hizmetleri sanal ortamda anlatabilmeleri için hazırladığımız web siteleri ile müşterilerilerine uzmanlıklarını anlatabilmekteler.

08 Turizm ve Otel İşletmeleri

Turizm ve Otel İşletmeleri yurt içi ve yurt dışından gelecek müşterileri, misafirleri için turistlere yönelik hizmetlerini sanal ortamda anlatabilmeleri için hazırladığımız web siteleri ile müşterilerilerine uzmanlıklarını anlatabilmekteler.

09 Ajanslar ve Matbaalar

Ajanslar ve Matbaalar firmalar için verdikleri reklam hizmetlerini sanal ortamda anlatabilmeleri için hazırladığımız web siteleri ile müşterilerilerine uzmanlıklarını anlatabilmekteler.

10 Okul ve Eğitim Kurumları

Özel Okullar, kolejler, meslek liseleri, anaokul, kreş, etüt ve uzmanlık gerektiren diğer konularda eğitim ve kurs faaliyetlerini devam ettiren kurumlar için hazırladığımız web siteleri ile verdikleri hizmetlerini anlatabilmekteler.

MaviKule - "Web Sitemize Hoşgeldiniz!"

Kullandığımız yazılım teknolojisi ve benzersiz tasarımlarımızla MaviKule olarak yanınızdayız!

MaviKule - Hakkımızda

MaviKule Yazılım Ofisi 2011 yılında "Türk Patent ve Marka Kurumu'ndan" aldığı belge ile
"MaviKule" isminin 10 yıllığına marka tescilini yaptırmıştır.

mavikule

1994 yılı sonlarında QBasic, PW, Lotus eğitimleri ve programlamaya adım atışımız ile başlayan iş tecrübemiz,

İnternet kullanımının 2000 yılından sonra daha da yaygınlaşması ile yazılım alanımıza bir yenisi daha eklenmiş oldu, Web Yazılımları.

Yenilikçi İşletmelerin ilk talepleri kendilerini bu sanal ortamda bulunabilir olmak, bir web sitesi sahibi olmak oldu.

İlk web sitemizi 2001 yılında yaparak 'World Wide Web' te (www.) yayınladığımız ilk sitemiz ile sanal dünyaya "Merhaba" dedik.

ilkelerimiz

İnsan eli ile üretilen bütün işlerin
büyük bir emek ile ortaya çıktığı
ve çok değerli olduğu,

bu emek sonucunda müşterilerimizin ve bizim ortaya koyduğumuz müşterek emeklerin kıymetli olduğu,

karşılıklı güven duygusu ile çalışmalara başlandığını, bundan dolayı işlerimizde özen göstermenin önemli olduğu,
yaptığımız her çalışmanın iş hayatımıza yansıyacağı ve bizi ilerletecek olduğu,

yaptığımız işlerde Müşterilerimizin memnuniyetini sağlamanın ilkelerimiz arasında olduğunu beyan ederiz.

çalışmalarımız

Profesyoneller olarak çalışmalarımıza, yaptığımız her projeye gösterdiğimiz ayrı bir özen ve önem ile devam ediyoruz.

Bu şekilde çalışarak işlerimize gösterdiğimiz saygının müşterilerimize de yansıyacağını biliyoruz.

Çalışmalarımızda müşterilerimizi, yaptıkları işleri anlayarak, yapılacak çalışmaların ortaya ne gibi fayda çıkaracağını öğreniyoruz.

Müşterilerimizin beklentileri, işlerle ilgili planlama, analizler, araştırmalar ve süreçlerin belirlenmesi ile çalışmalarımıza başlıyoruz.

kimyamız

İşe gelirken, çalışırken, müşterilerimiz ile görüşürken, sosyal hayatımızda bizi etkileyen en büyük etken nedir?

Bir iş sahibi olmak, para kazanmak, kazandığı para ile beklentilerini karşılamak hepimizin amacı.

Motivasyon kaynaklarımız farklı farklıda olsa da, hepimiz bir amaç için çalıyoruz, Mutlu olmak.
Mutlu olmak hepimizin hakkı.

MaviKule olarak bizlerin kimyasında ise motivasyon ve mutluluk kaynağımız yaptığımız işlerin, projelerin zamanında bitmesi var.

Neler Yapıyoruz?

Aşağıda ki çözümlerimiz ile işletmelerin veya uzmanların ürünlerini, verdikleri hizmetleri, işletmelerini, projelerini müşterilerine internet üzerinden anlatabilmeleri için aşağıda ki hizmetleri sizin için gerçekleştiriyoruz.

Yazılım

İşletmelerin dijitalleşen günümüz teknoloji dünyasında ki taleplerini onların ihtiyaçlarına göre projelendirip, sanal ortamda ki ihtiyaçlarını çözüyor ve geliştiriyoruz.
Yazılım çözümlerimiz ile işletmelerin yapmak istedikleri özel yazılımlar veya paket programlar ile satış öncesi ve satış sonrası iş ve işletme verimliliğini arttırmaya, kayıplarını kazanca dönüştürmeye yönelik.

Web-Sitesi

7 den 77 ye neredeyse her bireyin akıllı bir mobil cihaz ile elinin altında internetin olduğu ve her istediğini internette aradığını, sanal ortamın ise artık gerçek hayatlara dönüştüğünü düşündüğümüzde, sizinde artık sanal işletmeniz olan web sitenize bir güncelleme yapmanız gerekiyor.
Bizler sanal ortamda ki trend kullanıcı davranışlarını, aldığımız eğitimler ve mesleğimizde ki tecrübemiz ile ön görüp, site ziyaretçilerinin beklentilerine uygun web teknolojileri kullanarak, onların aradıkları içeriklere ulaşmalarını sağlıyoruz.

Tasarım

Tasarımlarımızı, yazılım kullanıcılarının ve site ziyaretçilerinin ayırt edebilme alışkanlıklarına uygun tasarımlarla birliştirerek, yazılım ve web sitesi için kullandığımız teknolojileri (user friendly) kullanıcı dostu olarak hazırlıyoruz. Müşterilerimizin sosyal medya ve diğer ortamlarda kullanacakları çalışmaları özel tasarımlar ile onlara teslim ediyoruz.

Proje

Müşterilerimizin yazılım ve web sitesi ihtiyaçlarına yönelik olarak, taleplerine göre ve günümüz ve gelecek teknolojilerine uygun alt yapılar ile yazılım teknolojileri hazırlayarak müşterilerimizin yaptıkları işleri, çalışmalarını, ürünlerini ve ihtiyaç duydukları diğer konularda yazılım çözümleri geliştiriyoruz.

Destek

Yapılan çalışmalar ile hazırlanan çalışmalarınızın devamlılığını sağlamak için çalışma saatlerinde sizlere destek oluyoruz.

Danışmanlık ve Analiz

İşletmeler için yaptığımız önemli çalışmalardan biri Danışmanlık ve yapılacak işlerle ilgili Analiz çalışmalarıdır.
Danışmanlık Hizmetlerimizde Müşterilerimiz için bütün çalışmalardan önce yapacağımız Kapsamlı Analiz Çalışmaları sayesinde gerçek ihtiyaçlarına uygun hizmetleri ve çözüm önerilerini sunuyoruz.

Proje Süreçlerimiz

Proje Süreçlerini Şu Ana Başlıklarla İnceleyebiliriz.

► Projenin Tanımlanması ► Gerekli Analizlerin Yapılması ► Projenin Tasarlanması ► Proje Uygulama Çalışmaları ► Projenin Değerlendirip Test Edilmesi ► Gerekli Dökümantasyonun Yapılması ► Eğitim ve Destek Kılavuzu ► Müşteri Memnuniyet Anketi

Projelere başlanmadan önce bu süreçler belirlenir ve üzerinde çalışılan projeye bu süreçlere bağlı kalınarak çalışılır.

Örnek Proje Detayları

Bu videoda ki gibi projeler müşterilerimizin talepleri doğrultusunda hazırlanıp, her aşamasında profesyonellerimiz tarafından gerekli çalışmalar yapılarak devam etmektedir.

 • Örnek Proje Adı:

  Adobe ile Animasyon


 • Projede kullandığımız araçlar ve hizmetlerimiz

  • Proje Analizi
  • Yazılım Geliştirme
  • Web Tasarım
  • Web Kodlama
  • Grafik Tasarım
  • Metin Yazarlığı
  • Drone Çekimi
  • Dijital Dergi
  • Video Çekimi
  • Fotoğraf Çekimi
  • Animasyon Tasarım

Projeler için...

Yetkinliklerimiz

Çalışmalarımızda ki Yetkin olduğumuz alanlar.

Yazılım

Yazılım tecrübemiz ile yirmili yılları geride bırakıp, yeni nesil yazılım teknolojileri ile dijital geleceğimizi inşaa ediyoruz. Bill Gates'in dediği gibi "Dijital sinir sistemiyle düşünce hızında yaşamak" "Her geçen günümüz geçmişimizin geleceği" düşüncesiyle geleceğimizi inşaa ediyoruz.

Dizayn

Yaptığımız bütün projelerde, yazılımı yaptığımız yönetici ve kullanıcılarının kolaylıkla algılayıp benimseyeceği, web sitelerinde ise site ziyaretçilerinin alışkanlıkları ve beklentilerine göre projelerimiz yapıyoruz.
Bu bakış açısıyla yapılan projelerimiz hem "user friendly" - kullanıcı dostu hemde site ziyaretçileri de bu tür web sayfalarında daha uzun kalıyorlar.

Destek

> Yaptığımız bütün projelerimiz bir sistem ile birlikte geliştirilip, son aşamasına geliyor.
> Müşterilerimiz için hazırladığımız Proje Dokümanları ile bağımsız bir destek ile uygulamalarımızı kullanabiliyorsunuz.
> Proje tesliminden sonra da bize heran ulaşabileceğiniz iletişim kanallarımız sürekli açık.

Profesyonel Bakış
İş ve İşletme kazançları için en yüksek verimliliği yakalayabilmek için yaptığımız her projede, müşterilerimizin aktardığı bilgiler doğrultusunda gerekli ön çalışmaları yaparak, süreçlerin belirlenmesi ile birlikte çalışmalarımıza başlıyoruz.
Çalışma Analizi
Müşterilerimizin projelerden beklentileri ile birlikte onların bulunduğu sektörü de inceleyerek yaptığımız projelerimizin bir fark yaratmasını sağlayarak, projelerimizin geliştirmelerle birlikte büyümesini sağlıyoruz.
Sosyal Çevre
Müşterilerimizin sadece projelerini yapmakla kalmıyor, edindiğimiz onlarca yıllık profesyonel çevremizle de gerektiğinde etkileşime geçerek yapılacak projelerden maksimum faydanın alınmasını sağlıyoruz.
Danışmanlık
Profesyonel iş hayatımızda edindiğimiz tecrübelerimizi, Müşterilerimizin iş hayatına başarılı yeni iş halkaları oluşturmak üzere, onlarla paylaşarak projelerimizin çok daha başarılı sonuçlara ulaşmasını sağlıyoruz.

 • Mühendisler üretmeyi sever.
  Üretilecek bir şey yoksa, balık avlamaya gideceklerdir.

  Scott Adams

 • Altın kural, Altını olan Altın Kuralı koyar.

  Amerikalı mühendis Edward A. Murphy, jr - Murphy Kanunları

 • Başlamak
  Bitirmenin Yarısıdır.

  Atasözü

 • Her zaman değiştirdiğin şerit akmaya devam edecektir.

  Amerikalı mühendis Edward A. Murphy, jr - Murphy Kanunları

 • Yedeğin Yedeğini almadan format atma!

  Bilgi İşlemci Sözü

Çalışmalarımız

Web Yazılım ve Tasarım Çalışmalarımız

Müşterilerimiz Hakkında

"Bazı işler vardır, hiç bitmesin istersiniz, çalışması çok keyif veren..."
İşte Müşterilerimiz ve Düşündüklerimiz.

Mehmet YILDIZ

Turizm Acenta Sahibi

Mehmet Bey ile çözüm partnerimiz olan bir danışmanımız vasıtası ile tanıştık. Kendisi bir web sitesinden beklentilerini yazılı ve referans bir iş ile bize iletti. Yaptığımız her çalışmayı adım adım paylaştık ve kendisi de tecrübe ve beklentilerini bizlere aktardı. Mehmet Bey ile yaptığımız web sitesi çalışması yayınlanarak hayata geçti.

Nurgül DÜZENLİ

Astroloji Eğitmeni

Nurgül Hanım iyi bir yaşam koçu olmakla birlikte aldığı eğitimlerden de kaynaklı özel yeteneklerede sahip. Bizden bir web sitesi yazılımı talebi oluştuğunda, kendisi ile birlikte bütün süreçleri beraber geçirerek, verdiği eğitimleri ve çalışmaları anlatabileceği, yazılarını paylaşabileceği bir web sitesi çözümü ürettik.

Züleyha KURT

Psikolojik Danışman

Züleyha hanım sürekli geliştirdiği eğitimleri ve danışmanlık hizmetlerinden dolayı web arayüzü, yönetimi ve kullanımı kolay bir yazılım talebi ile bize ulaştı. Geliştirdiğimiz çözüm ile hem crm ihtiyaçlarını hemde danışmanlık yaptığı kitleye erişimi kolaylaşmış oldu.

Tamer ATEŞ

Firma Sahibi

Yenilene bilir Enerji Sektöründe satış ve hizmetler veren Tamer Bey ile yıllar önce yine kendisine hazırladığımız bir yazılım projesi ile tanışmıştık. Yıllar içerisinde işlerini büyüterek geliştiren Tamer Bey, yenilenebilir enerji sektöründe firmasını kurumsal olarak temsil edecek bir web sitesi ihtiyacı olduğunu söyleyerek bize ulaştı. Yıllar sonra da müşterilerimiz ile kurduğumuz profesyonel iş birliklerini devam ettirmek bizi çok motive ediyor.

Hülya Konur KAPAR

İşletme Yöneticisi

Turizm Seyahat firmasından işletme yöneticiliği yapan Hülya hanım, taşımacılık yaptıkları işletme için web çözümlerine ihtiyaçları olduğunu belirtti. İşletmeleri için sunduğumuz çözüm ile hem akıllı cep telefonlarından, hem tabletlerden hemde bilgisayarlardan ziyaretçilerin kolaylıkla ziyaret edebileceği reponsive özelliği olan yeni nesil bir onepage site ile işlemlerine çözüm sunduk.

Yüksel Murat ZİLELİ

Uzman Sigorta Eksperi

Yüksel Bey ile yaptığımız çalışmalar her zaman daha neler yapabileceğimiz üzerine geliştirmelerle birlikte geçti. Kendisi ile sigorta konularının dışında bolca doğal beslenme konularını konuşup, bilgi ve tecrübelerinden faydalandık. Araç sogortaları ve sigorta eksperlik hizmetleri hakkında bilgi almak isteyenleri PM Eksperlik Antalya'ya hazırladığımız web sitesine bekliyoruz.

Rüstem BARLİ

İşletme Sahibi

Tecrübeli bir Klima Servis Yöneticisi olan Rüstem Bey ile çalışırken, işlerini tam bir profesyonel olarak yaptığını gördük. Antalya Samsung Yetkili Servis firması olan Rüstem Bey, kendisi gibi tecrübeli ve profesyonel bir ekip ile işlerini yönetiyor.

Hafize Akman

El Becerileri Eğitmeni

Hafize Hanım ve Eşi Eyüp Bey ile Selekler Çarşısında bulunan işletmesinde tanışıp, yaptıkları işler hakkında bilgiler aldık. Bir aile işletmesi olan Dore Hobi'nin işletmecisi olan Hafize Hanım, Eşi ve iki oğlunun bizlere gösterdiği sıcaklık ile sanki yıllardır tanışıyormuş hissini yaşadık. Yaptığımız çalışmalar esnasında gösterdikleri samimiyet ve cana yakınlık ile başladığımız iki web sitesini planlanan sürede teslim ettik.

Gülşen DOĞAN

Pansiyon ve Cafe İşletmecisi

Gülşen Hanım ve Eşi Hidayet Bey ile yıllar öncesinden süregelen tanışıklığımız ve işletmelerine dahil ettikleri cafe yapım çalışmalarında da sürekli yeni fikirlerimizi paylaşmamız sonrasında açılan Velespit Cafe'nin web sitesi çalışmalarını bitirdik. Bizden hemen kurtulamazsın diyerek üzerine daha önce yapılmış ve artık güncel mobil teknolojiler ile açılmayan web sitelerini de yeniden hazırladık.

Gelecek Mobilde

Akıllı cihazların hayatımıza girmesi ile değişen, hayatımıza yön veren Mobil cihazlar ile artık herşey parmaklarımızın ucunda. "Değişmeyen tek şey değişimin kendisidir" düşüncesiyle eskiyen web sitelerinizi yenileriyle değiştiriyoruz.

 • Ekran Boyutu

  Sizce Önemli olan işlevi mi görseli mi? "İşlevide önemli - Görselide önemli"
  Düşünsenize hiç açılmayan bir ekran boyutunuzun olduğunu...

 • Fotoğraflar

  Eski teknoloji ile yapılmış web sitenizde ki fotoğraflar mobil cihazlarda açılmıyor ve orantısız mı görünüyor? Çözümü var! Fotoğrafları ve web sitenizi yenilemek!

 • Arama Motorları

  Kim istemez ki üst sıralarda çıkmak. Sitenizde sizi anlatan özgün bir metin, veya yazı yoksa Arama Motorları sizi bulamaz! Arama Motorları için "CEO" önemli.
  Arama motorları: Google, Yandex, Bing

 • Yönetim Paneli

  Sürekli değişen Dünya'da değişmeyen
  tek şey sitenizde ki içerikler mi?
  Yönetim Paneli ile sitenizde istediğiniz zaman güncelleme yapabilmenin
  keyfini sürmek sizinde hakkınız.